• VÍTAME VÁS NA STRÁNKE NAŠEJ MATERSKEJ ŠKOLY.

• Nájdete tu informácie o prevádzke školy, aktuálnom dianí, vnútorných predpisoch školy a iné zaujímavosti.

Materská škola je osemtriedna, otvorená je od roku 1981 ako štvortriedna a od roku 2003 je v právnej subjektivite.
      V roku 2012 bola pôvodná budova rozšírená o prístavbu dvoch tried a v roku 2016 bola prístavba rozšírená o nadstavbu ďalších dvoch tried.
      Obe časti budovy majú vlastné ihrisko aj priestory určené na stravovanie.
      V našej MŠ pracujeme podľa školského vzdelávacieho programu s názvom "Škola plná pohody".
      Snažíme sa deťom vytvárať kľudné a kamarátske prostredie bohaté na podnety zo všetkých oblastí tak, aby predprimárne vzdelávanie bolo plnohodnotným východiskom všeobecného vzdelávania na základnej škole.
      Zameranie školy máme tvorivo-humanistické. Vo všetkých aktivitách umožňujeme deťom napĺňať život a učenie v materskej škole prostredníctvom hry, priamej skúsenosti a aktívneho bádania tak, aby boli po absolvovaní MŠ pripravené na vstup do základnej školy a tiež na ďalší aktívny život v spoločnosti.

Materská škola spravuje uzatvorenú skupinu na stránke facebook, kde pravidelne uverejňuje informácie a fotky zo života v materskej škole.
      Ak ešte nie ste jej členom a vaše dieťa patrí do našej školy, prosím informujte sa u vašej triednej pani učiteľky.