• VÍTAME VÁS NA STRÁNKE NAŠEJ MATERSKEJ ŠKOLY.

• Nájdete tu informácie o prevádzke školy, aktuálnom dianí, vnútorných predpisoch školy a iné zaujímavosti.

• OZNAM - ZMENA

Na základe odporúčania RÚVZ a súhlasu zriaďovateľa bude prevádzka materskej školy v čase vianočných prázdnin prerušená už od 20. 12. 2021 do 07. 01. 2022 vrátane.

Prerušenie prevádzky je z dôvodu nepriaznivého vývoja epidemickej situácie v radoch zamestnancov materskej školy.

riaditeľka

• OZNAM

Prevádzka materskej školy bude v čase vianočných prázdnin prerušená od 23. 12. 2021 do 07. 01. 2022 (vrátane).

Prosím rodičov, ktorí potrebujú mať dieťa v materskej škole v dňoch 20. – 22. 12. 2021, aby to nahlásili triednym učiteľkám. Potrebujeme vedieť stav detí z dôvodu personálneho zabezpečenia a stravovania.

• OZNAM - prerušenie prevádzky

Na základe odporúčania RÚVZ a dohody so zriaďovateľom prerušujem prevádzku hlavnej budovy materskej školy od 07. 12. 2021 do 16. 12. 2021, z dôvodu pozitívnych zamestnancov na COVID-19.

Sú to triedy: Lastovičky, Sovičky a Zajkovia.

Deti z týchto tried, ktoré dnes boli v materskej škole majú nariadenú povinnú 10 dňovú karanténu.

• OZNAM -karanténa

V zmysle vyhlášky ÚVZ SR č. 252/2021 a Školského semaforu, prerušujem prevádzku v triede "ŽABKY" od 2. 12. 2021 do 10. 12. 2021 vrátane z dôvodu pozitívneho dieťaťa v danej triede.

Deti triedy Žabky - úzky kontakt pozitívneho dieťaťa, sú povinní dodržiavať 10 dňovú karanténu.

Deti budú mať zabezpečené dištančné vzdelávanie.

• Organizačné pokyny

pre prijímanie a preberanie detí do a z materskej školy pre rodičov, ktorí nemajú výnimku z karantény, nie sú v režime OP a nemôžu vstúpiť do budovy MŠ.

Prijímanie detí (ráno):

1. Do 7,30 hod. – odovzdať dieťa zamestnankyni MŠ pri vchode do MŠ,
            2. alebo v inom čase zabezpečiť osobu v režime OP, aby d
          • UPOZORNENIE

Oznam pre osoby vstupujúce do objektu školy

Nikto s príznakmi infekcie dýchacích ciest, ktoré by mohli zodpovedať známym príznakom ochorenia COVID-19 (neprimeraná únava, bolesť hlavy a tela, zvýšená telesná teplota, kožná vyrážka, nádcha, bolesť hrdla, strata čuchu a chuti, kašeľ, sťažené dýchanie, známky ochorenia tráviaceho traktu bolesť brucha, vracanie, hnačka), ako aj inej infekčnej choroby nesmie vstúpiť do priestorov školy a školského zariadenia. Pri výskyte týchto príznakov je potrebné telefonicky kontaktovať lekára.