• VÍTAME VÁS NA STRÁNKE NAŠEJ MATERSKEJ ŠKOLY.

• Nájdete tu informácie o prevádzke školy, aktuálnom dianí, vnútorných predpisoch školy a iné zaujímavosti.

• ZÁPIS

detí na šk. rok 2021/22 sa uskutoční od 02. 05. do 13. 05. 2021.

Dieťa sa na predprimárne vzdelávanie prijíma na základe žiadosti zákonného zástupcu. Súčasťou žiadosti je potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti dieťaťa obsahujúcej údaj o povinnom očkovaní dieťaťa. Žiadosť musí byť podpísaná obidvomi zákonnými zástupcami.

• Upozornenie

pre rodičov, ktorých deti nenastupujú do 1. ročníka ZŠ v školskom roku 2022/23 a budú pokračovať v plnení povinného predprimárneho vzdelávania ešte jeden rok v materskej škole:

Rozhodnutie o pokračovaní povinného predprimárneho vzdelávania vydáva riaditeľka materskej školy na základe dokladov, ktoré sú rodičia povinní predložiť:

• Upozornenie!

Vážení rodičia,

vzhľadom na mimoriadnu situáciu v našej MŠ, obmedzujem prevádzku MŠ len na doobedie v dňoch utorok, streda, štvrtok, z dôvodu pozitívnych zamestnancov školskej kuchyne. Materská škola nie je schopná zabezpečiť celodenné stravovanie detí. Preto bude deťom podaná len desiata a do 12,00 hod. si ich musíte vyzdvihnúť v MŠ. Obedovať budú doma.

• Upozornenie

Dňa 5. apríla 2022 sa uskutoční fotenie detí z hlavnej budovy na tablo a triedne fotky. Prosíme rodičov, aby v tento deň prišli do MŠ všetky deti z hlavnej budovy. Doporučujeme vhodné oblečenie vrchnej časti - nie biele, nie príliš pestré.

• Oznam

Z dôvodu pozitivity učiteľky z triedy Sovičky, prerušujem prevádzku v triede Sovičky od 19. 02. do 23. 02. 2022 (vrátane).

Deti z tejto triedy označené ako úzky kontakt, sú povinné dodržiavať karanténu od 19. 02. do 23. 02. 2022 (vrátane).

• Oznam

Z dôvodu pozitivity dieťaťa z triedy Motýliky, prerušujem prevádzku v triede Motýliky od 19. 02. do 23. 02. 2022 (vrátane).

S pozdravom,